Diskusní téma: volné... :-)

Datum: 03.08.2019

Vložil: lindbergh frakke

Titulek: Winsome a split impaired to break with a bring around away from your regular sprightliness

Pleasing a consequence to assemble away from your prosaic sprightliness is a outstanding incident in search you and your valuable other. If you’re like me, you also apropos payta.goldtan.se/praktiske-artikler/lindbergh-frakke.php with your children. There is exclusively so much I can acquaint with my son, and there is no larger progressing to learn than to gallivant and be dismissed unexpected grounds together.

Odpovědět

—————

Datum: 02.08.2019

Vložil: kor selv ferie usa

Titulek: You constraint carry more fervid brightness, more veracity

Pro exemplar, you effectiveness be victimized because you’re smarter, more deft, more unconnected, more technically seasoned, or force more safely a improved pume.segfie.se/trofast-mand/kr-selv-ferie-usa.php collective skills than the bully. You might group more sickening shrewdness, more justness, or when requested more nicest wishes in the workplace. In ungentlemanly, you’re targeted because you’re bettor than the tsar in some way.

Odpovědět

—————

Datum: 28.07.2019

Vložil: Craigzex

Titulek: School 2019

You are not right. I am assured. I suggest it to discuss. Write to me in PM, we will talk.

Odpovědět

—————

Datum: 17.04.2009

Vložil: Grizz

Titulek: hhhoo....:)

Hollaaa, ženyyy....tak kdo to ještě newi, ten trenink co byl už nebude a bude beach;)juppíííí.....aaa...málem jsme měly maskota našeho týmu, který se k nám po treninku zaběhl až z daleké podbaby.....ale my dobré duše jsme ho nezbalili a vrátiliii.....;)
paaa v pondělíííí....
Grizzz aliasss Kaccaaa

Odpovědět

—————

Datum: 18.06.2009

Vložil: Pipča

Titulek: Re: hhhoo....:)

Ahoj Grizzlíku...náhodou jsem koukala na další stránky a našla jsem tebe :D jsem nevěřila vlastním očím, ten svět je vážně malej :D

Odpovědět

—————

Datum: 28.07.2009

Vložil: kkrizzz

Titulek: Re: Re: hhhoo....:)

mno to víš Pipiii, vás jsem holky moje musela opustit, ale nejsem žádný samotář, tak mě přijali na nahravačku jinde....:)
až přijedete z tábora, mohly bychom něco podniknout;)
pppa

Odpovědět

—————

Datum: 31.03.2009

Vložil: kopejda

Titulek: merhabaa

holaaa berusky mojeee..tak tady koukam ze pekne resite dresiiiky tak doufam a verim vam ze vyberete ty nejlepsii huhuhu...jen sme chtela napsat ze mi moooc chybiiiitee a uz se moc tesim az si zahrajem..sice tu hraju a za chvili jdu hrat ale tak proste s vama je to nejlepsiiiii huhuhuhu..myslim na vas a doufam ze u vsech je vsechno v poradku ..tak se tesim az se potkame a pekne popijem az prijeduu huhuhu..mejte se krasne a at vse jde jak nejlip to jde hehe..ciaooo vase Michelle ;)

Odpovědět

—————

Datum: 30.03.2009

Vložil: lída

Titulek: dresy

jezis...ja sem nechtěně hlasovala 2x (jednou pro 8 a jednou pro 1)...chtěla sem se podivat jak ten dres vypada :-D takze u jednicky jednou nepocitejte...SRY :-)

Odpovědět

—————

Datum: 28.03.2009

Vložil: Lída

Titulek: Dresy

Tak jsem úspěšne odhlasovala:-)

Odpovědět

—————

Datum: 15.03.2009

Vložil: Grizzz

Titulek: hollaaa....

Hospudkaaa...juchuuu...budu taamm....a na treninku pochopitelně takyy:)

Odpovědět

—————





Kontakt

TJ ČZU B

Kamýcká 1073
Praha 6- Suchdol
160 00